В виробництві вікон ми використовуємо склопакети відомої української компанії «Бусел» перевага яких в якості та різноманітності розмірів, видів , форм та декоративному оформленні (шпросами, візерунковим та матованим склом, вітражами).

Склопакети бувають 1-но камерні та 2-х камерні. Скло на них може бути стандартне, з енергозбереженням та мультифункціональне.

Енергозберігаюче скло:
Принцип створення енергозберігаючого склопакета полягає в нанесенні спеціального покриття на поверхню звичайного віконного скла методом магнітного напилення. Виготовлений за такою технологією енергозберігаючий склопакет, працює як своєрідний тепловий клапан — пропускає тепло зовні в Ваш будинок і відображає його як дзеркало, не даючи залишити приміщення і таким чином зберігаючи тепло і Ваш сімейний бюджет.

Використання енергозберігаючих склопакетів дає можливість:
— економити на опаленні взимку і кондиціонуванні повітря влітку;
— захистити від ультрафіолетового випромінювання, що позитивно позначається на здоров’я Ваших очей, а також допомагає уникнути вигоряння предметів інтер’єру, стін.

Мультифункціональне скло ClimaGuard Solar:
Зростання тарифів на енергоносії змушує шукати способи їх економії. Але справжня економія не там де мало споживається енергії, а там де мало втрачається тепла. Розглянемо типовий приватний будинок. Якщо прийняти, що все тепло, що втрачається будинком це 100%, то втрати через частини будинку виглядають так: підлога — 15%; дах — 20%; стіни — 20%; вхідні двері — 15%; вікна — 30%. Встановивши енергозберігаючі вікна ТОВ «ВВІКНО» зі склом ClimaGuard Solar, Ви зможете знизити втрати тепла через вікна.

 

Особливості пластикових вікон зі склом Guardian ClimaGuard Solar:
— мультифункціональне скло з напиленням срібла та інших металів;
— знижує тепловтрати взимку;
— надійний захист від сонця влітку;
— прозоре нейтральне всередині;
— незначна дзеркальність зовні.

Індивідуальні системи опалення «Розумне вікно» зі склом ClimaGuard Solar, це тепло та багато світла ВЗИМКУ й приємна прохолода ВЛІТКУ!