Для своїх виробів ми використовуємо систему фурнітури для конструкцій з ПВХ профілю компанії SIEGENIA GRUPPE, яка пропонує широкій спектр сучасних рішень в області виробництва вікон та фурнітуру торгової марки «VORNE».

SIEGENIA TITAN AF система фурнітури із звичайною технологією збирання.
Звичайна технологія збирання фурнітури ТІТАН АF поєднує в собі економічні, технічні переваги та привабливий зовнішній вигляд.

 

 

SIEGENIA FAVORIT система перевірена часом.
Система фурнітури SIEGENIA FAVORIT відрізняється модульною побудовою та високою внутрішньою сумісністю систем високім класом протизламності, вишуканим дизайном, високою корозійною стійкістю та екологічною безпечністю. Велика кількість доповнень у програмі FAVORIT відповідає нестандартним потребам.

 

Сучасна система фурнітури призначена для установки на металопластикові вікна з похило-поворотним, поворотним, штульповим і фрамужним відкриванням.
Відповідно до мінливих потреб ринку віконної фурнітури, в ній реалізований ряд інноваційних конструкторських розробок і технічних рішень. Бездоганна якість фурнітури VORNE підтверджено низкою міжнародних сертифікатів якості, в тому числі і українським сертифікатом УкрСЕПРО. Вся фурнітура VORNE вкрита гальванічним покриттям
білого кольору, що забезпечує не тільки надійний захист від корозії, але і естетичний зовнішній вигляд.